Wpuszczanie spodni w buty - nonszalancki styl idealny do glanów

0
Wpuszczanie spodni w buty - nonszalancki styl idealny do glanów

Za pomocą wysokich butów można stworzyć niepowtarzalne stylizacje. Ich łączenie z ubraniami nie jest jednak takie proste. Ciekawy pomysł stanowi wpuszczanie spodni w obuwie. Taki sposób na strój pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Najlepiej sprawdza się jesienią, zimą lub wiosną, kiedy jest chłodno. Jego dużą zaletą jest to, że zapewnia ciepło. Ponadto bardzo ładnie się prezentuje.

Spodnie wpuszczone w buty podobają się wielu osobom, ale nie wszystkim. Jest to dość oryginalna i kontrowersyjna stylizacja, ponieważ niektórzy uważają ją za niechlujną. Takie wrażenie można odnieść w sytuacji, gdy spodnie są nieumiejętnie wpuszczone w obuwie lub zostały dobrane części garderoby, które do siebie nie pasują. Jeśli chcesz stworzyć taką stylizację, zwróć uwagę na odpowiednią długość butów. Najlepiej sprawdzają się wysokie glany – świetnie wyglądają one w połączeniu z jeansami czy innymi modelami wąskich spodni.

Czy wszystkie spodnie można wpuszczać w buty?

Nie wszystkie spodnie wyglądają korzystnie, gdy są wpuszczone w buty. Do takiej stylizacji najlepiej sprawdzają się wąskie jeansy, których nogawki swobodnie chowają się w obuwiu. Nie ma wtedy żadnego problemu z ich ukryciem, dzięki czemu cały strój świetnie się prezentuje. Jeśli jednak chcesz włożyć do butów nieco szersze spodnie, to zwróć uwagę na ich ułożenie. Najlepiej wyglądają, gdy zostaną zmarszczone przy kostce. Dobrym pomysłem jest również niezawiązywanie obuwia do końca, dzięki czemu część nogawki będzie mogła nonszalancko opadać.

Nogawki spodni umieszczane w butach bardzo ładnie wyglądają pod warunkiem, że zostały odpowiednio włożone. Jeśli chcesz stworzyć taką stylizację, powinieneś jednak pamiętać o kilku zasadach. Najważniejsze okazuje się umiejętne włożenie szerokich nogawek do obuwia. Jeśli nie potrafisz ich dobrze ułożyć, lepiej zrezygnuj z ich wkładania do wysokich butów. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się wąskie spodnie z różnych materiałów. Istotne jest również, by nie naciągać butów z elastyczną cholewką na nogawkę, ponieważ nie prezentuje się to ładnie. Nie warto też łączyć wysokiego obuwia ze spodniami z rozszerzanymi nogawkami jak np. dzwony.

Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl