Koszty dostaw

Koszty dostawy w sklepie STEEL

 

W sklepie internetowym glanysteel.pl dostępne są poniższe sposoby płatności za zakupiony towar (250 zł wysyłka jest darmowa!):

  1. PRZEDPŁATA NA KONTO (przelew) / Przelewy24

W momencie złożenia zamówienia masz możliwość zapłaty za zamówienie poprzez tradycyjny przelew bankowy (wszystkie szczegóły znajdują się w mailu potwierdzającym otrzymanie zamówienia).

Koszt przy przedpłacie (Polska) na konto wynosi odpowiednio:

Poczta Polska 15 zł (darmowa wysyłka od 250 zł) POCZTEX

GLS 15 zł (darmowa wysyłka od 250 zł) przesyłka kurierska GLS

Inpost 14 zł (darmowa wysyłka od 250 zł) paczkomaty

Inpost 15 zł (darmowa wysyłka od 250 zł) przesyłka kurierska INPOST

 

Numer konta do zamówień na przedpłatę:

Numer konta: 16 1090 2590 0000 0001 3276 4773

Nazwa banku: SANTANDER Bank Polska S.A.

Właściciel konta: P.P.H.U „N-STEEL” SP.J. D.J. PAWLISZ

  1.    KILIŃSKIEGO  1

Koniecznie należy podać numer zamówienia - bez tego prawdopodobnie nie zrealizujemy zamówienia w terminie i czas realizacji znacznie się wydłuży!

 

  1. OPŁATA ZA POBRANIEM (przy odbiorze)

Płacisz przy odbiorze przesyłki - listonosz lub kurier dostarcza paczkę do Twojego domu i odbiera od Ciebie kasę. Jeżeli z jakiegoś powodu nie masz możliwości odebrania paczki w domu to wtedy:

- listonosz zostawia awizo (żebyś mógł odebrać paczkę na poczcie w ciągu 10 dni - ale im szybciej tym lepiej! Jeśli w ciągu kilku dni od wysłania paczki nie ma awizo - prosimy pytać w urzędzie pocztowym o przesyłkę!)

- kurier zostawia awizo i kontaktujesz się z nim uzgadniając kiedy możliwy będzie odbiór paczki lub samodzielnie odbierasz paczkę w punkcie odbioru Pick UP DPD.

Koszt przy opłacie za pobraniem (Polska) wynosi:

Poczta Polska 19 zł (darmowa wysyłka od 250 zł - * 4 zł koszt pobrania) / POCZTEX KURIER48

GLS/INPOST 19 zł przesyłka kurierska (darmowa wysyłka od 250 zł- * 4zł koszt pobrania) / kurier GLS/INPOST. Możliwość płatności kartą bezpośrednio u kuriera

 

  1. WYSYŁKA ZAGRANICZNA (tylko przedpłata) – koszt przesyłki ustalany indywidualnie (zależy od kraju i wielkości przesyłki)

 

W przypadku gdy sklep otrzyma mniejsza kwotę niż wynika z zamówienia nie będzie ono zrealizowane i będziemy oczekiwać na dopłatę.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl