Welury – zalety i wady welurowych butów

0
Welury – zalety i wady welurowych butów

Welur – Twój sposób na zdrowe i zadbane stopy!

Welur, podobnie jak zamsz, jest niesamowicie przyjemny i miękki w dotyku. Mając to na uwadze, nie powinien dziwić fakt, że wykonane z niego buty, charakteryzują się dużą wygodą i komfortem noszenia. Welury bez problemu dopasują się do kształtu stopy, chroniąc ją tym samym przed powstawaniem odcisków i odparzeń. Warto również zaznaczyć, że welur charakteryzuje się dużą przepuszczalnością wilgoci. Oznacza to, że można je nosić cały dzień bez obawy, a nasze stopy nie będą zmęczone długotrwałym kontaktem z materiałem.

Welury – zalety

Jak już wcześniej wspomniano welury zaliczają się do grupy bardzo wygodnego obuwia. Ich noszenie nie nadwyręża stóp, a same buty doskonale dopasowują się do ich kształtu. Warto jednak zwrócić uwagę także na aspekt wizualny. Obecnie na rynku znaleźć można szeroki wybór welurów damskich i męskich. Zarówno panie, jak i panowie chętnie decydują się na zakup tego typu obuwia, przede wszystkim przez wzgląd na ich estetyczny i elegancki wygląd. Welurowe buty są uniwersalne, a co za tym idzie – można je zestawiać z różnymi stylizacjami.

Welury - wady

Tak jak wszystko, tak i welury mają pewne wady. Do najbardziej doskwierających, zaliczyć należy podatność na zabrudzenia oraz małą odporność na uszkodzenia. Są one również bardziej podatne na działanie wilgoci. Trzeba jednak pamiętać, że dzięki odpowiednim zabiegom konserwacyjnym welury mogą prezentować się doskonale przez wiele lat!

Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl