Glany 4-dziurkowe. Przegląd dostępnych modeli

0
Glany 4-dziurkowe. Przegląd dostępnych modeli

Glany to typ butów, które są chętnie noszone zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Wygodne i stabilne buty to bowiem podstawa dla długich wędrówek po nierównym terenie, ale także doskonałe rozwiązanie na każdy dzień tygodnia. Glany występują w różnych modelach, dzięki czemu każdy może wybrać swój ulubiony model. Poniżej przedstawiamy krótki przegląd dostępnych modeli glanów 4-dziurkowych.

 

Buty na każdą okazję


Glany sprawdzają się w każdej stylizacji. Ich różnorodność względem modeli czy kolorów pozwala na dopasowanie ich do różnych okazji. Glany to buty trwałe, odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wykonane za skóry nie tracą swej funkcjonalności przez długi czas, wciąż zachwycając swym wyglądem.

Wyprofilowane buty, jakimi są glany, chronią nasze stopy przed różnymi urazami. Gruba, traperowa podeszwa glanów pozwala na sprawne poruszanie się po grząskiej ziemi, jednocześnie amortyzując szkodliwe wstrząsy. Stabilny but to stabilna stopa, a stabilna stopa to doskonałe zabezpieczenie przed urazami stawów skokowych, co szczególnie ważne jest wśród rosnących, bardzo ruchomych dzieci.

 

Glany 4-dziurkowe


Te stylowe buty występują w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą model idealny dla siebie. Glany 4-dziurkowe są krótkie, co stanowi doskonałe rozwiązanie tym, którzy nie przepadają za wysokimi butami.

Glany 4-dziurkowe możemy podzielić na dwie kategorie długości: przed kostkę lub za kostkę. Obie wersje są równie wytrzymałe i wygodne, w związku z czym ich dobór powinien zależeć wyłącznie od indywidualnych preferencji.

Osłaniające kostkę czarne glany 4-dziurkowe są klasycznym modelem tego typu obuwia. Wykonywane są w całości ze skóry naturalnej, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość. Posiadają standardową czarną gumową podeszwę z wkrętami, dzięki czemu dają swoim użytkownikom stabilizację kroku. Dodatkowo posiadają metalowe noski, które odpowiadają za ochronę palców przed urazami.

Ten klasyczny model może zostać wykonany w różnych kolorach i na innych podeszwach, co pozwala na wybranie tych wymarzonych. Istnieje także możliwość dodatkowego ocieplenia glanów w formie sztucznego ocieplenia, polarowego, wełnianego lub kożucha naturalnego.

Drugi typ glanów 4-dziurkowych to model o wysokości przed kostkę. Jest to rozwiązanie dla osób nieprzepadających za wysokimi butami. Ten typ butów również wykonywany jest ze skóry naturalnej i posiada metalowy nosek, zabezpieczający palce. Podeszwa może być półprzeźroczysta, kauczukowa, lecz nie jest to reguła. Krótkie glany także są różnokolorowe, a poszczególne ich elementy są zmienne, zależnie od konkretnego modelu.

Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl