1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1pxPolecamy

Co takiego mówią o tobie twoje buty?

0
Co takiego mówią o tobie twoje buty?

Nawet jeśli w swojej szafie masz bardzo dużo par butów, to z pewnością są wśród nich takie, które zakładasz najczęściej. Starasz się je dopasować do każdej okazji, mimo że nie są odpowiednie do danej stylizacji. Okazuje się bowiem, że obuwie nie zawsze jest dobierane zgodnie z gustem, ale przede wszystkim z osobowością. Choć na pierwszy rzut oka niepozorne, buty mogą wiele powiedzieć na temat noszącej je osoby. Ich wygląd pokazuje najważniejsze cechy charakteru oraz pragnienia, a także podkreśla to, co ich właściciel chce przekazać. Sprawdź, co mówią o tobie twoje buty.

Na jaką osobowość wskazują sportowe buty?

Wybieranie sportowych butów pokazuje, że nosząca je osoba jest bardzo aktywna i nie lubi długo siedzieć w jednym miejscu. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i nie boi się wdrażać ciekawych pomysłów w swoje życie. Nie przejmuje się opinią innych osób i przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości, a także wygody. Trampki również wskazują na silną osobowość. Noszące je osoby lubią jasne sytuacje i rzadko kierują się emocjami. Są nieustępliwe i lubią mieć rację, dlatego za wszelką cenę bronią własnego zdania. Kobiety wybierające trampki chcą podkreślić swój mocny charakter i nie lubią być kojarzone z tym, co delikatne i słabe.

Częstym wyborem, szczególnie wśród młodych osób są wysokie glany. Ich właściciele kreują się na osoby bardzo odważne i silne. Gardzą wszystkim, co wydaje się słabe i nie lubią porażek. Zawsze chcą być najlepsze, dlatego za wszelką cenę dążą do osiągnięcia sukcesu. Noszenie glanów wskazuje również na samodzielność, a niekiedy nawet na samotność. Osoby wybierające te buty chcą podkreślić swoją niezależność.

Znaczenie damskich butów

Na temat osobowości bardzo dużo mówią typowo kobiece buty, czyli szpilki. Podkreślają one siłę, ale pokazują również, że nosząca je osoba chce się czuć delikatnie i seksownie. Lubi skupiać na sobie uwagę innych ludzi i bardzo istotny jest dla niej dobry wygląd. Szpilki noszone do eleganckich sukienek wskazują na dobre poczucie stylu. Z kolei na buty na koturnie decydują się najczęściej kobiety, które chcą się czuć silne, ale bywają niestabilne emocjonalnie. Często miewają problemy i nie zawsze potrafią sobie z nimi poradzić.

Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl