1pxNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
1pxPolecamy

Glany damskie i męskie – czym się one różnią?

0
Glany damskie i męskie – czym się one różnią?

Od niedawna osoby zainteresowane glanami mogą wybierać wśród produktów przeznaczonych dla mężczyzn i kobiet. Wszystkie wyróżnia wysoka jakość wykonania i możliwość zakupu w różnych kolorach oraz wzorach. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Czy męskie glany różnią czymś od tych, które są oferowane paniom? Wyjaśniamy poniżej!

Czy glany są uniwersalne?

Jeszcze kilka lat temu klienci poszukujący glanów nie mieli zbyt dużego wyboru. Przede wszystkim jednak nie było podziału na glany męskie i damskie. Dziś taki funkcjonuje, a wiele osób zamierzających nabyć właśnie tego rodzaju obuwie, zastanawia się, które wybrać. Czy kobieta może sięgnąć po glany męskie, czy też powinna wybierać jedynie wśród modeli prezentowanych w dziale damskim?

Glany damskie od męskich różnią się tak naprawdę szczegółami. Jeżeli zatem zależy Ci głównie na cenie, wcale nie musisz kierować się działami, w jakich obuwie to zostało umieszczone.

Czym się różnią glany damskie od męskich?

Zamierzasz nabyć glany marki Steel? Modele przeznaczone dla kobiet różnią się od tych, które są proponowane mężczyznom, przede wszystkim wykończeniem i rozmiarami. Damskie buty mogą być również węższe, a to sprawia, że na nodze wyglądają one zgrabniej. Jeżeli chodzi o masę, to obuwie damskie wcale nie jest lżejsze od męskiego. Te nieznaczne różnice sprawiają, że panie często sięgają po glany przeznaczone dla mężczyzn, twierdząc przy tym, że obuwie to jest po prostu trwalsze.

Czy warto kierować się podziałem na glany damskie i męskie?

Różnic między glanami przeznaczonymi dla kobiet a tymi, które zostały zaprojektowane i uszyte z myślą o mężczyznach, nie ma wiele. Zasadniczo zatem nie trzeba – choć można – kierować się tym podziałem. Wybierając obuwie tego rodzaju, zdecydowanie ważniejsze jest to, aby dobrać pożądany kolor i liczbę dziurek.

Jeżeli chodzi o dziurki, to w sprzedaży są glany m.in.: 3-dziurkowe, 8-dziurkowe, 15-dziurkowe i nawet 20-dziurkowe. Liczba dziurek ma bezpośrednie przełożenie na wysokość cholewki buta.

Komentarze do wpisu (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl